Hem

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Ledamöter i myndighetsnämnden byggnation och miljö

2019-2022

Ordförande
Inga Arnell Lindgren (C)
070-652 28 86
inga.arnell-lindgren@ydre.se

Vice ordförande
Simon Spaak (M)
072-728 08 40
simon.spaak@ydre.se

Ledamöter

Inga Arnell Lindgren (C)
070-652 28 86
inga.arnell-lindgren@ydre.se

Simon Spaak (M)
072-728 08 40
simon.spaak@ydre.se

Jonas Clevesson (C)

Ersättare

Bengt-Göran Gustafsson (M)


Karolin Andersson (C)
karolin.andersson@ydre.se

Kalle Hildebrand (V)
076-189 68 66
karl.hildebrand@ydre.se


Sekreterare

Carina Nilsson, assistent
0381-66 12 25
072-249 55 51
carina.nilsson@ydre.se

Lars-Göran Svensson (S)
lars-goran.svensson@ydre.se


Leif Johansson (S)
leif.johansson@ydre.se




Bengt Adelsköld (c)
bengt.adelskold@ydre.se

Lennart Hjalmarsson (S)



Senaste publiceringsdatum: 2020-09-07

Adress: Ydre kommun, Torget 4, 573 74 Ydre
Telefon: 0381-66 12 00
E-post: ydre.kommun@ydre.se

Organisationsnummer: 212000-0381
Faktureringsadress: Ydre kommun, Torget 4, 573 74 Ydre
Om webbplatsen