Hem

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Föreningen Ydre Näringsliv

Föreningen Ydre Näringsliv  www.ydrenaringsliv.se är en lokal förening för företagare inom Ydre kommun.

Kontaktuppgifter till styrelsen:

 
Tomas Johansson, ordförande
Kisavägen 39
570 60 Ydre
0381-603 95, 070-550 42 23
e-post: tomas.ydre@telia.com

Ann-Charlotte Petri, vice ordförande
Sprengsboda
570 60 Ydre
0381-604 29, 070-660 63 24
e-post: ann-charlotte@trollmarker.se

Lennart Jonsson, sekreterare
Edsarp Villan
570 60 Ydre
0381-503 28
e-post: edsarp@outlook.com

Johan Widerström, ledamot
Mosippevägen 10
589 35 Linköping
0494-794 29
johan.widestrom@kindaydresparbank.se

 Lena Gunnarsson, ledamot
Stebbarps Gård
573 94 Ydre
0140-420 48, 070-680 73 38
e-post: stebbarpsgard@spray.se

Leif Gustavsson, ledamot
Ramfall
573 94 Ydre
0140-400 92, Fax: 0140-407 11
e-post: leif@gustavssonsmotorverkstad.se

Erik Rääf, ledamot
Tranåsvägen 13
570 60 Ydre
073-997 04 86
e-post: erik.raaf@traullit.se

Jonas Bernheden, ledamot
Ukredavägen 14
573 74 Ydre
070-319 41 57
jonas@jonasel.se

Peter Sterne, ledamot
Rödje Skurbo
573 94 Ydre
070-841 14 40
peter@sterne.se


Senaste publiceringsdatum: 2021-08-23

Adress: Ydre kommun, Torget 4, 573 74 Ydre
Telefon: 0381-66 12 00
E-post: ydre.kommun@ydre.se

Organisationsnummer: 212000-0381
Faktureringsadress: Ydre kommun, Torget 4, 573 74 Ydre
Om webbplatsen