Hem

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Föreningen Ydre Näringsliv

Föreningen Ydre Näringsliv  www.ydrenaringsliv.se är en lokal förening för företagare inom Ydre kommun.

Kontaktuppgifter till styrelsen:

 
Tomas Johansson, Ordförande
Kisavägen 39
570 60 Ydre
0381-603 95, 070-550 42 23
e-post: tomas.ydre@telia.com

Ann-Charlotte Petri, Vice ordförande
Sprengsboda
570 60 Ydre
0381-604 29, 070-660 63 24
e-post: ann-charlotte@trollmarker.se

Kenth Lundberg
Torpa Åstugan 2
573 94 Ydre
tfn/fax 0381-530 02, 070-66 90 58
kenth@lunek.se

Lennart Jonsson, Sekreterare
Edsarp Villan
570 60 Ydre
0381-503 28
e-post: edsarp@outlook.com

Johan Widerström
Mosippevägen 10
589 35 Linköping
0494-794 29
johan.widestrom@kindaydresparbank.se

 

Lena Gunnarsson, Ledamot
Stebbarps Gård
573 94 Ydre
0140-420 48, 070-680 73 38
e-post: stebbarpsgard@spray.se

Leif Gustavsson, Ledamot
Ramfall
573 94 Ydre
0140-400 92, Fax: 0140-407 11
e-post: leif@gustavssonsmotorverkstad.se

Anita Tordsson, Ledamot
Elmershult
570 60 Ydre
070-226 02 57
e-post: elmershult@live.se

Erik Rääf, Ledamot
Tranåsvägen 13
570 60 Ydre
073-997 04 86
e-post: erik.raaf@traullit.se

 


 

Senaste publiceringsdatum: 2018-11-22

Adress: Ydre kommun, Torget 4, 570 60 Ydre
Telefon: 0381-66 12 00
E-post: ydre.kommun@ydre.se

Organisationsnummer: 212000-0381
Faktureringsadress: Ydre kommun, Torget 4, 570 60 Ydre
Om webbplatsen